Loading...
Aikataulu
Loading...
Sijainti | Aika | Kuvaus | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Keskiviikko 22.05.2024
| ||||||
Turku (Leaf Areena) | 09:00 - 60 min | 10:00 | ACTC | |||
Kerava (LITE) | 09:00 - 45 min | 09:45 | Kuntotanssi | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 09:00 - 45 min | 09:45 | Sisäpyöräily Flowride Groove | |||
Järvenpää | 09:00 - 60 min | 10:00 | Strength Core | |||
Espoo (Matinkylä) | 09:15 - 60 min | 10:15 | Move (Evergreen) | |||
Lahti (LITE) | 09:20 - 30 min | 09:50 | Strength Lowerbody | |||
Helsinki (Töölö) | 09:30 - 45 min | 10:15 | IISI Body | |||
Vantaa (Varisto) | 09:30 - 45 min | 10:15 | Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 09:30 - 45 min | 10:15 | Strength | |||
Les Mills Bodypump -tilalla Strength! | ||||||
Vantaa (Hiekkaharju) | 09:55 - 60 min | 10:55 | Dance (Mix) | |||
Kerava (LITE) | 09:55 - 45 min | 10:40 | IISI Kuntojumppa | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Fore-X | |||
Lahti (LITE) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Kehonhuolto | |||
TUNTI PIDETÄÄN KEHONHUOLTO TUNTINA TOUKOKUUSSA | ||||||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 10:00 - 60 min | 11:00 | Les Mills BODYPUMP | |||
Järvenpää | 10:10 - 60 min | 11:10 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Hämeenlinna | 10:15 - 30 min | 10:45 | Seniorit: Sisäpyöräily Flowride Senior | |||
Turku (Leaf Areena) | 10:15 - 60 min | 11:15 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Espoo (Matinkylä) | 10:25 - 60 min | 11:25 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Töölö) | 10:25 - 45 min | 11:10 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 10:25 - 45 min | 11:10 | Kehonhuolto | |||
Vantaa (Varisto) | 10:25 - 45 min | 11:10 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Helsinki (Töölö) | 10:30 - 60 min | 11:30 | Pilates | |||
Hämeenlinna | 11:00 - 60 min | 12:00 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 11:20 - 60 min | 12:20 | Dance (Latin Mix) | |||
Vantaa (Varisto) | 11:20 - 60 min | 12:20 | FasciaMethod | |||
Helsinki (Töölö) | 11:20 - 45 min | 12:05 | Vesiliikunta: Aqua Move | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 11:30 - 60 min | 12:30 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Espoo (Matinkylä) | 11:35 - 45 min | 12:20 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Espoo (Matinkylä) | 12:20 - 45 min | 13:05 | Kehonhuolto | |||
Helsinki (Töölö) | 12:20 - 60 min | 13:20 | Seniorit: Voimaa ja kehonhallintaa | |||
Hämeenlinna | 16:30 - 45 min | 17:15 | FasciaMethod | |||
Turku (Leaf Areena) | 16:30 - 60 min | 17:30 | Strength | |||
Hämeenlinna | 16:35 - 45 min | 17:20 | Les Mills BODYPUMP | |||
Kerava (LITE) | 16:45 - 60 min | 17:45 | FasciaMethod | |||
Helsinki (Töölö) | 16:45 - 30 min | 17:15 | HIIT | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 16:45 - 45 min | 17:30 | Kehonhuolto | |||
Hämeenlinna | 16:45 - 60 min | 17:45 | SkillX - Power | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 16:45 - 60 min | 17:45 | Zumba | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 16:50 - 60 min | 17:50 | Fore-X | |||
Järvenpää | 17:00 - 60 min | 18:00 | Fore-X | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 17:00 - 45 min | 17:45 | Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Lahti (LITE) | 17:00 - 60 min | 18:00 | Sisäpyöräily Free | |||
Järvenpää | 17:00 - 45 min | 17:45 | Strength Lowerbody | |||
Vantaa (Varisto) | 17:00 - 30 min | 17:30 | Strength Upperbody | |||
Lahti (LITE) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Les Mills BODYCOMBAT | |||
Tampere (Tampella LITE) | 17:15 - 45 min | 18:00 | Strength | |||
Hämeenlinna | 17:25 - 60 min | 18:25 | Pilates | |||
Espoo (Matinkylä) | 17:30 - 60 min | 18:30 | Les Mills BODYCOMBAT | |||
Helsinki (Töölö) | 17:30 - 60 min | 18:30 | Les Mills BODYPUMP | |||
Hämeenlinna | 17:30 - 60 min | 18:30 | Les Mills BODYSTEP | |||
Vantaa (Varisto) | 17:35 - 45 min | 18:20 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Turku (Leaf Areena) | 17:40 - 60 min | 18:40 | ACTC | |||
Turku (Leaf Areena) | 17:40 - 60 min | 18:40 | Les Mills BODYATTACK | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 17:40 - 45 min | 18:25 | Les Mills BODYATTACK | |||
Vantaa (Varisto) | 17:40 - 45 min | 18:25 | Move (Burner) | |||
Järvenpää | 17:50 - 30 min | 18:20 | Strength Upperbody | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 17:55 - 60 min | 18:55 | Kuntonyrkkeily | |||
Kerava (LITE) | 17:55 - 60 min | 18:55 | Les Mills BODYPUMP | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 18:00 - 60 min | 19:00 | Bailatino | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:00 - 60 min | 19:00 | Dance (Mix) | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:00 - 60 min | 19:00 | Fore-X | |||
Turku (Leaf Areena) | 18:00 - 45 min | 18:45 | Les Mills DANCE | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:00 - 60 min | 19:00 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Järvenpää | 18:10 - 60 min | 19:10 | Fore-X | |||
Tampere (Tampella LITE) | 18:10 - 45 min | 18:55 | Kehonhuolto | |||
Lahti (LITE) | 18:10 - 45 min | 18:55 | Les Mills DANCE | |||
Vantaa (Varisto) | 18:25 - 60 min | 19:25 | FasciaMethod | |||
Järvenpää | 18:30 - 60 min | 19:30 | Dance (Mix) | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 18:30 - 45 min | 19:15 | Les Mills DANCE | |||
Järvenpää | 18:30 - 60 min | 19:30 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 18:30 - 30 min | 19:00 | Strength Core | |||
Hämeenlinna | 18:35 - 60 min | 19:35 | Jooga | |||
Helsinki (Herttoniemi) | 18:35 - 60 min | 19:35 | Strength | |||
Les Mills Bodypump -tilalla Strength 60 | ||||||
Vantaa (Varisto) | 18:35 - 30 min | 19:05 | Strength Lowerbody | |||
Hämeenlinna | 18:40 - 45 min | 19:25 | Les Mills DANCE | |||
Espoo (Matinkylä) | 18:40 - 45 min | 19:25 | Les Mills STRENGTH DEVELOPMENT | |||
Espoo (Matinkylä) | 18:40 - 60 min | 19:40 | Move (Evergreen) | |||
Hämeenlinna | 18:40 - 60 min | 19:40 | Sisäpyöräily Flowride Cruiser | |||
Helsinki (Töölö) | 18:45 - 60 min | 19:45 | Les Mills BODYBALANCE | |||
Helsinki (Töölö) | 18:45 - 60 min | 19:45 | Pilates | |||
Turku (Leaf Areena) | 18:50 - 60 min | 19:50 | Les Mills BODYPUMP | |||
Lahti (LITE) | 19:00 - 60 min | 20:00 | ForeCross tunti | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 19:00 - 60 min | 20:00 | Valmennuksen pienryhmä - Kokeneet | | ||
Vantaa (Hiekkaharju) | 19:05 - 60 min | 20:05 | Kehonhuolto | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 19:05 - 60 min | 20:05 | Les Mills BODYPUMP | |||
Kerava (LITE) | 19:05 - 60 min | 20:05 | Pilates | |||
Lahti (LITE) | 19:05 - 30 min | 19:35 | Strength Upperbody | |||
Lappeenranta (Huhtiniemi) | 19:10 - 60 min | 20:10 | Jooga (Yogaflow®) | |||
Vantaa (Hiekkaharju) | 19:10 - 60 min | 20:10 | Strength | |||
Vantaa (Varisto) | 19:15 - 60 min | 20:15 | Jooga (Ilmajooga) | |||
Vantaa (Varisto) | 19:30 - 60 min | 20:30 | Kehonhuolto | |||
Yinjooga poikkeuksellisesti Kehonhuoltotuntina ohjaajan estymisen vuoksi | ||||||
Järvenpää | 19:40 - 60 min | 20:40 | Lämpövenyttely | |||
Lahti (LITE) | 19:40 - 30 min | 20:10 | Strength Core | |||
Järvenpää | 19:40 - 30 min | 20:10 | Strength Core | |||
Espoo (Matinkylä) | 19:45 - 60 min | 20:45 | Kehonhuolto | |||
Hämeenlinna | 19:45 - 45 min | 20:30 | Sointukylpy - Äänimaljarentoutus |